• Национално състезание „Технологии, творчество, предприемачество“, град Гоце Делчев, 28 – 29 април 2017г.

Категория „Компютърна презентация 5 – 8 клас“:
Трето място – Кристина Пацова - V клас

Награди на Националното състезание ИТ - Знайко, Пампорово, април 2017 г.:

  • Първо място 

Борислав Гаргавелов - I клас

Кристияна Владова - IV клас

  • Трето място 

Рафаил Пириллис - II клас

Даяна Бужева - III клас категория Програмист

  • Приз за оригинална идея

Надя Иванова - II клас

Силвестър Велячки - III клас

  • Приз за интересен сюжет

​​​​​​​Габриела Тагарева - II клас

        

 

   ​​​​​​​

​​​​​​​ИТ - Знайко +

  • Второ място и Приз за оригинална идея! 

Симона Митревска, Иван Михалов, Антония Димитрова - VI Б клас - екип - Второ място

Кристина Пацова - V А клас - Приз за оригинална идея

     

2016/2017 учебна година

Девето регионално състезание по информационни технологии - Джон Атанасов - по стъпките на откривателя - 

Трето място - Кристина Пацова - V a клас

 

Национално състезание ИТ - Знайко

 

2010 г. – Моника Алексова от 4 клас – 1 място и Юлиан Стоянов от 4 клас – Приз за техническа сложност; 

2011 г. – – Катрин Майсторска от 4 клас  – 1 място, Петя Стоянова от 2 клас – Приз за оригинална идея и Неда Кресничка от 1 клас – Приз за техническа сложност;

2012 г. – Екатерина Лалева от 2 клас – 1 място;

2013г. – Иван Георгиев от 2 клас – 2 място и Мартин Гръчки от 3 клас – 3 място, Венера Попова - 7 клас – Приз за най-добър дизайн; Ванеса Сапунджиева – 6 клас - Приз за най-добър дизайн, екип от 5 клас – 2 място, екип от 5 клас – 3 място;

2014 г. – Валентина Стайкова от 1 клас – Приз за оригинална идея, Кристина Пацова от 2 клас - Приз за оригинална идея, Кристина Тачова от 6 клас – Приз за оригинална идея  и екип от 5 клас – 2 място

2015 г. – Любомира Точева от1 клас – 2 място, Виктория Чорбаджийска от 2 клас – 1 място, Валентина Стайкова от 2 клас – 2 място, Анна-Мария Янкова от 2 клас – 3 място

2016 г. - Кристияна Владова от 3 клас - 2 място, Кристина Пацова от 4 клас - 3 място, Надежда Иванова 1 клас - 3 място,

 Никола Мавродиев 2 клас - Приз оригинална идея, Виктория Чорбаджийска 3 клас - Приз за техническа сложност, 

 

 

                 

Класирани ученици  в Национално състезание по ИТ в Седмо СУ „Кузман Шапкарев“:

 

2013 г.  – Ванеса Сапунджиева и Румяна  Дамянова - 3 място

2016г. - Никол Стоева, Ива Стамболийска и Димитър Тагарев - 3 място