ПОЗДРАВИТЕЛНИ АДРЕСИ ПО ПОВОД ОРГАНИЗИРАНЕТО И ПРОВЕЖДАНЕТО  НА ЮБИЛЕЙНОТО ИЗДАНИЕ НА СЪСТЕЗАНИЕТО

                   АТАНАС КАМБИТОВ                                                                             МАРИЯ ГАБРИЕЛ                                                                          ИВАЙЛО ЗЛАТАНОВ

КМЕТ НА ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД                                       КОМИСАР ПО ЦИФРОВА ИКОНОМИКА И                              НАЧАЛНИК РУО - БЛАГОВГРАД

                                                                                                                                                                ОБЩЕСТВО

                                                        

 

Десето Областно състезание

"ИТ ЧУДЕН СВЯТ"

I - IV клас

Тема -  "Обичам да чета, обичам да мечтая"

                                                                    ПроизведенияПриключенията на Лукчо - Джани Родари

                                                                                                                         Алиса в страната на чудесата - Луис Карол

                                                                                                                         Приключенията на Незнайко - Нколай Носов

                                                                                                                         Приключенията на Том Сойер - Марк Твен

                                                                                                                        Пипи Дългото чорапче - Астрид Линдгрен

                                                                                                                        Храбрият оловен войник - Ханс Кристиан Андерсен

                                                                                                                        Карлсон, който живее на покрива - Астрид Линдгрен

                                                                                                                        Малкият принц - Антоан дьо Сент Екзюпери

                                                                                                                        Матилда - Роалд Дал

                                                                                                                        Приключенията на Барон Мюнхаузен - Рудолф Ерих Распе

                                                                                                                       Мечо Пух -  Алън Милн

                                                                                                                       Приключенията на Пинокио - Карло Колоди

                                                                                                                       Аладин и вълшебната лампа - Приказки на Шехеразада

                                                                                                                       Патиланско царство - Ран Босилек

                                                   

               Постер сесия "Детство мое" 

                снимки от състезанието